Jaki rozmiar pomostu?

Innowacyjne rozwiązania proponowane przez producentów to możliwości wybrania chociażby wymiaru pomostu. Waga samochodowa czy waga rolnicza są budowane na specjalnym betonowym fundamencie, a następnie decydujemy o kolejnych elementach.

Mamy specjalnie wyprofilowane najazdy, które można wykonać w taki sposób, by indywidualnie nam odpowiadały, były dopasowane do miejsca, w którym ważenie będzie się odbywać, więc rzeczywiście mamy dość sporo opcji do wykorzystania w takiej sytuacji. Oprócz tego można postawić na pomosty w różnych wymiarach. Pomosty dostępne są także w rozmaitych opcjach obciążenia dopuszczalnego, więc można tutaj postawić nawet na maksimum, jeśli mamy do czynienia z wielkimi masami pojazdów, jakie będziemy ważyć.

Pomosty mogą być także wykonane z różnych materiałów, jak żelbetowe, stalowe czy żelbetowo-stalowe, więc rzeczywiście użytkownik ma tutaj całkiem sporo do powiedzenia i warto wziąć to wszystko pod uwagę w takim momencie. Wybór odpowiedniego pomostu powinien uwzględniać warunki, w jakich waga samochodowa będzie się znajdować na naszym terenie.